EX-YU ЕСТРАДА

Ирена Спасовска: Кога си природно грда, разубави се!

today01/05/2022 5

Background
share close

Во ова време каде што се нуди сè, ако некој има крив нос, па зошто да го носи? Ако имаш крив нос, среди го, самодовербата да ти се зголеми. Среди го направи го убав, да бидеш пријатен за себе, за околината и на лик. Ако имаш клемпави уши, нормално дека треба да си ги направиш. И што е толку страшно ако некоја жена сака устата да и биде малку поголема?, отворено праша фолк пејачката Ирена Спасовска, за време на нејзиното гостување во емисија на „Репортер мк“. Инаку, Спасовска е една помеѓу првите во земјава која ги зголеми усните уште пред околу 15 години, и тогаш јавно проговори за тоа. Во интервјуто набргу по интервенцијата, за „Фокус“ раскажа дека цел живот сакала да има сензуални усни, а кога дознала дека ставањето силикон е еден вид на рутинска постапка и не е комплицирано, решила засекогаш да се спаси од моливчето за оцртување кое постојано и било при рака во минатото.

The post Ирена Спасовска: Кога си природно грда, разубави се! appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Taња Савиќ избега од сопругот и отиде во Бања Лука кај градоначалникот Драшко

Пејачката Тања Савиќ добива закани од сопругот Душан Јованчевиќ кој најави дека доаѓа во Србија. На Душан не му се допаѓа тоа што Тања одлучила нивните синови да одат на училиште во родното Смедерево, па решил да ги спакува куферите и да се упати во Србија. Пејачката замина од Србија, ни помалку ни повеќе туку за Бања Лука кај своето момче Драшко Станивуковиќ кој е градоначалник. Таа на својот Инстаграм […]

today01/05/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%