EX-YU ЕСТРАДА

Инспектор е заљубен во вдовицата на Шабан Шаулиќ

today28/12/2021 19

Background
share close

Гоца Шаулиќ, вдовицата на кралот на фолк музиката станала предмет на интерес на инспектор, кој со години го познава семејството Шаулиќ. Во времето кога Шабан бил жив, Гоца му била само тивка болка на инспекторот, а сега, по неговата смрт, анонимниот инспектор се обидува да ја придобие. И Гоца и Шабан беа многу добри со тој инспектор… Гоца се радуваше што излегуваа со него секогаш кога ќе ги повика неа и Шабан, двајцата го ценеа како пријател – вели добро упатен извор на семејството Шаулиќ.

– Сите ние што бевме во тоа друштво, знаевме дека е слаб на Гоца, но и самиот беше свесен дека Шабан е единствен за неа. Меѓутоа, сега кога, за жал, се случи тоа што се случи, тој е упорен да го добие, дури и фантазира да и предложи брак.

 

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Функционира проверено: Кеба произведува сопствен препарат за потенција

Фолк пејачот Драган Којиќ Кеба вели дека многу се грижи за својот изглед и оти реодвно користи креми за очи, лице и тело и дека му е важно секогаш да е среден. Но она што изненади е што тој призна дека произведува сопствен препарат за потенција. Бизнисот напредува. Рековте дека изгледам подобро од било кога, тоа е благодарение на нив Пробав со сој препарат за потенција. Но, морам да кажам […]

today28/12/2021 4

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%