EX-YU ЕСТРАДА

Хрватска пејачка менува пози додека позира

today01/12/2021 5

Background
share close

Хрватската пејачка Лидија Бачиќ (36) уште еднаш успеа да ја заскокотка фантазијата на илјадниците следбеници на социјалните мрежи. Ова е видео во кое таа позира во оскудни бикини. Таа беше облечена во оскудно жолто бикини кое ги истакна нејзините бујни гради и заносното тело. Во видеото можеме да видиме и пејачка како менува пози пред огледало. Со едната рака држеше мобилен телефон со кој снимаше видеа, а со другата ги галеше нејзините препознатливи облини. https://www.youtube.com/watch?v=nO39YronKFQ

The post Хрватска пејачка менува пози додека позира appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

Естрада

Рита Ора, Сент Винсент, Грајмс, Шер… ѕвезди на календарот на „Пирели“ за 2022 година

„Пирели“ го објави најновото издани на својот славен календар и во него има собрано голем број ѕвезди од музичкиот свет. Календарот со мото „На пат“ (On the Road) е подготвен од канадскиот музичар Брајан Адамс, а во него се прикажани ѕвезди како Шер, Грајмс, Џенифер Хадсон, Нормани, Рита Ора, Иги Поп, Савити, Кали Учес и Сент Винсент. Јануари Брајан Адамс - Канадски пејач, гитарист, композитор, фотограф и филантроп е автор […]

today01/12/2021 6

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%