EX-YU ЕСТРАДА

Хју Хефнер нѐ малтретираше и нѐ труеше со седативи, тврди зајачица на „Плејбој“

today12/12/2021 24

Background
share close

Поранешната зајачица на „Плејбој“ Холи Медисон изјави дека Хју Хефнер не ѝ дозволувал да го промени изгледот, а ја навредувал откако ја скратила косата. Како што рекла, Хефнер наводно користел седатив за да ги принуди девојките да „бидат послушни“.

Бев во безизлезна ситуација, не знаев што да правам, рекла Медисон во трејлерот за документарниот серијал „Тајните на Плејбој“ кој со прикажување ќе започне на 24 јануари.

Таа била во вилата на Хју Хефнер од 2001 до 2008 година и тврди дека тој цело време психички ја малтретирал.

Се скршив под притисокот што морав да изгледам идентично со другите девојки и затоа еден ден решив да ја скратам својата долга руса коса, рекла таа.

Таа додала дека Хефнер полудел и почнал да ѝ вика бидејќи „изгледа старо и евтино“. Хефнер истакнуваше дека не дозволувал консумирање никаков ви седативи, но тоа било лага.

Квалуд беше искористен за да им помогне на жените да се опуштат и да се согласат со неговите болни игри. Ни даваше половина апче бидејќи ќе се онесвестевме од поголема доза, раскажала Сондра Теодор, поранешната девојка на Хју Хефнер.

 

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Дарко Лазиќ и Барбара Бобак ги запреле лихвари среде Нови Сад

Дарко Лазиќ не крие дека е во големи долгови, а како што дознава „Стар“, неодамна имал инцидент во Нови Сад. Пејачот го запреле лихвари за да го заплашат и да му се заканат да им ги врати парите, а за да бидат нештата подраматични, со него била и неговата девојка Барбара Бобак. Дарко не должи само за алиментација, има тој многу долгови, а за што сѐ земаше пари, тоа никој […]

today12/12/2021 4

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%