EX-YU ЕСТРАДА

Гарванлиев се сврши, но не го открива името на вереникот

today01/05/2022 1

Background
share close

Пејачот Васил Гарванлиев се сврши и наскоро ќе се венча. Тој се свршил минатиот викенд на романтично патување во Њујорк.

Точно е дека се свршив. Сè се случи на брзина. Се запознавме кога дојдов во Америка и работите некако ни тргнаа од прва. Заљубен сум и малкушокиран, стварно не очекував дека ќе ми се случи љубов. Ама како што велам, внимавај што посакуваш – вели Васил за „Репортер“.

The post Гарванлиев се сврши, но не го открива името на вереникот appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Синот на Марина Туцаковиќ прозборе за зависноста: Почнав да се дрогирам на 15 години, станав наркоман на 17

Синот на Марина Туцаковиќ реши да и открие на јавноста, која малку знае за него, што е тој и кој е всушност. И покрај големата љубов што ја имал во семејството Милан Радуловиќ,сепак паднал во маѓепсаниот круг на наркоманијата што му го одбележува најтешкиот период во животот. - Целиот период беше прилично долг. Почнав на 15 години, станав наркоман на 17 години, па паузирав на 4 години, но кога завршив […]

today01/05/2022 15

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%