EX-YU ЕСТРАДА

Функционира проверено: Кеба произведува сопствен препарат за потенција

today28/12/2021 4

Background
share close

Фолк пејачот Драган Којиќ Кеба вели дека многу се грижи за својот изглед и оти реодвно користи креми за очи, лице и тело и дека му е важно секогаш да е среден. Но она што изненади е што тој призна дека произведува сопствен препарат за потенција.

Бизнисот напредува. Рековте дека изгледам подобро од било кога, тоа е благодарение на нив Пробав со сој препарат за потенција. Но, морам да кажам дека сè уште не ми треба. Прашајте ја Оља (се смее). Тоа се природни препарати, не сакам хемија, што се рекламира. Природата е мајка, таа нè создаде нас-вели Кеба.

 

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Синот на Марина Туцаковиќ: Мајка ми имаше неколку вистински пријатели, еден од нив е Боки 13

Синот на познатата Марина Туцаковиќ, Милан Лаца Радуловиќ за прв пат на телевизија откри непознати детали од периодот кога Марина дознала дека има опасна болест. - Беше многу чудна вечер. Имаше грип, беше навистина слаба. Неколку месеци и се влошуваше состојбата, мислевме дека е бактерија. Ужасно се плашеше од доктор, јас и тато ја доведовме. И кажавме дека имаш 10 дена да се подготвиш и заедно да одиме да се […]

today28/12/2021 2

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%