EX-YU ЕСТРАДА

Еве кој дојде: Короната го намали бројот на гости кај Цеца на Св.Никола

today20/12/2021 8

Background
share close

Цеца традиционално ја прослави славата Св.Никола во својот дом. Оваа година е разично што поради короната таа ги повика само најблиските. Тука беше момчето Богдан, ќерката Анастасија со момчето, сестрата и зетот со децата, како и сестрата на нејзината снаа. Од пријателите дојде само Саша Матиќ со сопругата. Главен домаќин беше Вељко кој ги пречекуваше гостите и наздравуваше

The post Еве кој дојде: Короната го намали бројот на гости кај Цеца на Св.Никола appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Песната на Антониа Гиговска и „2 Бона“ руши рекорди: Пишуваат фанови од целиот Балкан, па дури и од Русија и Австралија! (ВИДЕО)

Новата песна на младата ѕвезда Антониа Гиговска и момците од „2Бона”, Тони и Кун руши рекорди на слушаност во нашата земјa. Нивната “Хиена” за само неколку дена на Јутјуб има повеќе од 330.000 прегледи. По се изгледа нивната соработка се покажа како полн погодок, а коментарите за истата на социјалните мрежи не престанува да пристигнуваат. Особено изненадува фактот што под објавата пишуваат и фанови од скоро сите соседни земји, па […]

today20/12/2021 9

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%