EX-YU ЕСТРАДА

Eмина Јаховиќ се „исуши“: Се пофали дека не јаде по 48 часа

today12/03/2022 2

Background
share close

Српската пејачка Емина Јаховиќ откако се разведе реши целосно да го промени животот. Ја смени бојата на косата а сега реши и да ослабе иако има витка става. Таа се стави на ригорозна диета која значи целосно изгладнување. Емина објави слика дека нема јадено 20 часа а најмногу издржала 48 часа без храна.

The post Eмина Јаховиќ се „исуши“: Се пофали дека не јаде по 48 часа appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Vogue, GQ и Vanity Fair ги прекинаa своите издавачки операции во Русија

Конде Наст, издавачот на Vogue, GQ и Vanity Fair, ги прекина своите издавачки операции во Русија. Роџер Линч, главниот извршен директор на компанијата, во меморандум испратен во вторникот до глобалниот персонал на Condé Nast рече дека неодамнешните закони за цензура донесени од руската влада го оневозможиле компанијата да работи на пазар. За таа цел, решивме да ги прекинеме сите наши издавачки операции со Condé Nast Russia во овој момент, рече […]

today12/03/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%