EX-YU ЕСТРАДА

Душко и Јелена живеат како кучето и мачето: Kога ќе се скараат тој си оди во својата дома

today13/01/2022

Background
share close

Роднините и пријателите на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ велат дека тие со години имаат затегнати односи. Живеат како куче и маче, некогаш се заедно а некогаш разделени. Фудбалерот веќе неколку месеци не живее во семејниот дом туку си оди во својот стан. Соседите велат дека Јелена е секогаш љубезна со нив и застанува да се фотографира и да поразговара. Душко само понекогаш го гледаат кога на улицата ги чека ќерките но ретко кога влегува во домот за да избегне кавги со Јелена

The post Душко и Јелена живеат како кучето и мачето: Kога ќе се скараат тој си оди во својата дома appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Сепак бил голем инцидент: Душко уште 30 дена има забрана за приближување на Јелена

Белградскиот Основен суд за уште 30 дена ја продолжи итната мерка за забрана за приближување и комуникација со сопругата на фудбалерот Душко Тошиќ, пренесува „Танјуг“. Тојво петокот на 7 јануари прично доби забрана од 48 часа за приближување од полицијата бидејќи ѝ удрил шамар на сопругата, пејачката Јелена Карлеуша. Полицијата во петокот, откако пејачката пријави дека сопругот е насилен кон неа, интервенираше во нивниот дом, но Карлеуша одби да оди […]

today13/01/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%