EX-YU ЕСТРАДА

Додека Грашо и Хана е венчаваа Данијела пееше на свадба, но не на нивната

today25/02/2022

Background
share close

Додека Грашо и Хана се венчаваа Данијела пееше на свадба во Загреб каде ги забавувала гостите. блечена во црвен долг фустан кој ја истакнувал нејзината фигура. Според пишувањата на загреб.инфо таа била одлично расположена и насмеана, а за младите имала посебна порака.

zagreb.info

-Танцувајте низ животот и да не ви е гајле, држете ритам и на никого не му давајте тоа да ви го украде, порачала Данијела со насмевка на лицето.

The post Додека Грашо и Хана е венчаваа Данијела пееше на свадба, но не на нивната appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Настрада српската естрада од падот естрадниот швалер, наркобосот Ќазим Османи

Косовецот Ќазим Османи Феликс, кој на јавноста ѝ е главно познат по аферите со популарни српски пејачки или како што пишуваат таблоидите, како најголемиот швалер на естрадата, е под истрага на Европол заедно со браќата Бурим, Беким и уапсениот Башким. Ќазим стана „естраден швалер“ во 2011 година, кога првпат го поврзаа со Наташа Беквалац. Потоа, се зборуваше дека е во врска со Ана Николиќ, Дара Бубамара, Станија Добројевиќ, Сања Малетиќ, […]

today25/02/2022 31

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%