EX-YU ЕСТРАДА

„Девојче, јави се оти одам во полиција“ – Тамара бара кој го слупа нејзиниот нов автомобил

today07/12/2021 11

Background
share close

Тамара Тодевска пред неколку дена на социјалните мрежи се пофали дека се поднови со нов автмомобил, за кого платила околу 16.000 евра. Но, само два дена подоцна, некој се слупа во нејзиниот паркиран автомобил. Таа повторно се огласи преку „Инстаграм“, овојпат до девојката која го оштетила нејзиниот автомобил и побегнала.

Се моли девојчето што вчера ме удри на „Рузвелтова“ (МОЈАТА КОЛА СТАРА цели 2 дена) уредно се извини, избега, да се јави/пише/остави број, ЗОШТО ГИ ЗНАМ ТАБЛИЦИТЕ и ќе одам утре во полиција, напиша Тодевска во објавата.

The post „Девојче, јави се оти одам во полиција“ – Тамара бара кој го слупа нејзиниот нов автомобил appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Previous episode

play_arrow
1

EX-YU ЕСТРАДА

Петар Грашо со нова романтична балада

Петар Грашо на 11 февруари следната година, ќе одржи концерт во Сплит арената, а на 26 февруари ќе пее во Загребската арена, а како увертира на овие настапи, на инстаграм ја најави новата песна „Јел ти река ко“, прекрасна балада која ги воодушеви неговите фанови. „Мислам дека ова е песна која сигурно ќе остане и ќе трае долго. Имаме претензии да некако сите наши песни опстојуваат повеќе од една година […]

today06/12/2021 99 1

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%