EX-YU ЕСТРАДА

Дарко Лазиќ со сменет личен опис: Објави фотографија што направи хаос на социјалните мрежи

today22/01/2022 5

Background
share close

Српскиот фолкер, Дарко Лазиќ, повторно ги шокира фановите на социјалните мрежи. Последниот таков потег на дарко дојде кога објави своја фотографија со нападно нашминкано лице. Лазиќ има црвен кармин, маскара, сенка за очи… Сепак, причина за таквиот изглед на пејачот не е некоја ексцентричност, туку тоа што неговата свршеница Барбара Бобак и ќерката Лорена, дошле на идеја да се забавуваат и да го нашминкаат. Тоа резултаира со променет личен опис на пејачот.

The post Дарко Лазиќ со сменет личен опис: Објави фотографија што направи хаос на социјалните мрежи appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Никој не сака да ги плати трошоците за лекувањето на Есма

И по пет години од смртта на Есма Реџепова Теодосиевска, долгот за лекување во болницата со износ од над 14.000 евра сè уште не е подмирен . Јавноста остана затечена по веста за неплатениот долг, оти откако Есма почина, нејзините внуки од сестри и браќа, како и внуци на Стево до денес водат битка како и кој да ја наследи куќата на Кале. Симеон Атанасов, посинок на Теодосиевски и кој […]

today22/01/2022 3

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%