EX-YU ЕСТРАДА

Дара Бубамара „гори“ на Миконос: Црвеникавото бикини само што не пукнало на нејзините гради

today18/07/2022 5

Background
share close

Српската естрадна ѕвезда, Дара Бубамара, предизвикува внимание каде и да се појави, а овојпат тоа го направи со провокативни фотографии на социјалните мрежи. Пејачката често оди на луксузни патувања од каде што објавува снимки и фотографии. Најново, Дара на својот профил на Инстаграм објави снимки од одморот на Миконос кои предизвикуваат нејзините фанови да останат без здив од нејзиниот изглед.

View this post on Instagram

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official)

Пејачката се појавува во црвенкасти бикини, при што нејзините гради се истакнати во прв план.

View this post on Instagram

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official)

The post Дара Бубамара „гори“ на Миконос: Црвеникавото бикини само што не пукнало на нејзините гради appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

По венчавките во Охрид и Измир, Џеди Осман и Ебру Шахин уживаат во својот меден месец

Во текот на изминатиот месец огромно внимание привлече свадбата на турскиот НБА кошаркар со потекло од Охрид, Џеди Осман (27) кој одлучи судбоносното „Да“ да го каже во своето родно место. Тој и неговата сопруга, актерката Ебру Шахин (28) потоа направија уште една свадба за пријателите и роднините во Измир, Турција. Според информациите во турските медиуми, Џеди за свадбата со Ебру потрошил 8 милиони турски лири, или над 456.000 евра. […]

today18/07/2022 1

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%