EX-YU ЕСТРАДА

Дара Бубамара „гори“ на Миконос: Црвеникавото бикини само што не пукнало на нејзините гради

today18/07/2022 20

Background
share close

Српската естрадна ѕвезда, Дара Бубамара, предизвикува внимание каде и да се појави, а овојпат тоа го направи со провокативни фотографии на социјалните мрежи. Пејачката често оди на луксузни патувања од каде што објавува снимки и фотографии. Најново, Дара на својот профил на Инстаграм објави снимки од одморот на Миконос кои предизвикуваат нејзините фанови да останат без здив од нејзиниот изглед.

View this post on Instagram

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official)

Пејачката се појавува во црвенкасти бикини, при што нејзините гради се истакнати во прв план.

View this post on Instagram

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official)

The post Дара Бубамара „гори“ на Миконос: Црвеникавото бикини само што не пукнало на нејзините гради appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%