EX-YU ЕСТРАДА

Данијела првпат зборува за Петар Грашо по раскинувањето

today25/11/2021

Background
share close

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за раскинувањето на 24 годишната љубовна врска со колегата Петар Грашо. За хрватскиот магазин „Глорија“, Данијела наведува дека прекинот бил неизбежен.

Не можете да го избегнете моментов кој е неизбежен, изјавила пејачката која за врската со Грашо додала дека е „убаво минато“.

По раскинувањето Петар Грашо стапи во врска со 15 години помладата Хана Хуљиќ, ќерка на музичарот Тончи Хуљиќ.

The post Данијела првпат зборува за Петар Грашо по раскинувањето appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Ќерката на Здравко Чолиќ го покажа луксузот во кој живее

Здравко Чолиќ важи за ѕвезда која што не сака премногу да го експонира приватниот живот.До пред неколку години тој воопшто не ги покажуваше децата а со сопругата се има појавено само неколкупати јавно. Но, децата пораснаа и сега ќерката Уна е активна на Инстаграм и секојднено закачува фотографии од куќата во која живее. Погледнете го луксзузот на Чола. The post Ќерката на Здравко Чолиќ го покажа луксузот во кој живее […]

today24/11/2021

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%