EX-YU ЕСТРАДА

Црна Гора забрани собири за Нова Година: Пропаднаа тезгите на Цеца, Здравко Чолиќи и Дино Мерлин

today28/12/2021 14

Background
share close

Црна Гора ги засили мерките за Нова Година и забрани масовни прослави на плоштадите.Тоа директно влијаеше на настапите на балканските звезди кои веќе имаа договорено настапи. Па така , во најголема загуба се Здравко Чолиќ, Дино Мерлин и Цеца. Чолиќ требаше да настапува во Котор, Цеца во Тиват во ресортот Порто Монтенегро а Дино Мерлин на плоштадот во Бар.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Функционира проверено: Кеба произведува сопствен препарат за потенција

Фолк пејачот Драган Којиќ Кеба вели дека многу се грижи за својот изглед и оти реодвно користи креми за очи, лице и тело и дека му е важно секогаш да е среден. Но она што изненади е што тој призна дека произведува сопствен препарат за потенција. Бизнисот напредува. Рековте дека изгледам подобро од било кога, тоа е благодарение на нив Пробав со сој препарат за потенција. Но, морам да кажам […]

today28/12/2021 4

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%