EX-YU ЕСТРАДА

Цело Мајами гледа во градите на Станија

today12/03/2022 4

Background
share close

Станија Добројевиќ отсекогаш привлекувала внимание со своето згодно тело, а беше особено расположена да го покаже тоа, бидејќи ужива на плажа во Мајами. Старлетата влезе во минијатурно бикини и на сите им даде до знаење во каква форма е. Таа цело време се шеташе по плажата во Мајами и снимаше, а во крупен кадар беа нејзините гради, но и стомакот кој е рамен како даска. Таа носеше капа во боја на бикини на главата и без сомнение сите погледи беа вперени во неа.

The post Цело Мајами гледа во градите на Станија appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Целта се најмалку 30 милиони долари: Mила Кунис повика на донации за Украина, потсети дека е родена и израснала таму

Холивудските актери и сопружници Мила Кунис и Ештон Качер почнаа кампања за собирање парични средства на страницата „GoFundMe“ за Украинците погодени од последиците од руската инвазија. Додека сме сведоци на храброста на Украинците, сведоци сме и на незамисливиот товар на оние кои решија да отидат на безбедно. Ова прибирање средства ќе биде помош за бегалците, вели двојката во видеото на Инстаграм. Првичната намера на Ештон и Мила е да соберат […]

today12/03/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%