EX-YU ЕСТРАДА

Цеца се вози со фиќото на Богдан

today31/01/2022 23

Background
share close

Цеца и Богдан деновиве уживаат на Малдиви. Пред да тргнат на ова егзотично патување тие се подготвуваа низ Белград. За да стигнат по гужвите низ градот тие се возат со автомобилот „Фиат 500“ на нејзиното момче. Цеца по се изгледа го бендиса Фиќото на Богдан иако таа поседува џип „Рејнџ Ровер“ кој е потешко да го паркира.

The post Цеца се вози со фиќото на Богдан appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Еве го менито на Дарко Лазиќ со кое ослабна 109 килограми

Дарко Лазиќ подолго време беше дебел, што во еден момент му го загрози животот. По операцијата на желудникот тој е сосема друга личност. Со помош на специјална диета успеа да ослабе дури 109 килограми, а денес има линија како модели. Сега може да јаде што сака, но во мали количини. Трансформацијата предизвика позитивни коментари, а многумина тврдат дека Лазиќ никогаш не изгледал подобро. Ова е менито на Дарко сега „Не […]

today31/01/2022 29

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%