EX-YU ЕСТРАДА

Цеца се разголи на Малдиви

today31/01/2022 12

Background
share close

Српската ѕвезда Светлана Ражнатовиќ – Цеца одмора на Малдивите. Таа е сместена во луксузен ресорт со приватен бунгалов покрај морето.

Што е денес убав и сончев денот! Малдиви – рај на земјата и патување без грижи, пишува таа.

View this post on Instagram

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

Еве како изгледа нејзиниот смештај:

Ceca na Maldvima
Ceca na Maldvima Ceca na Maldvima
Ceca na Maldvima
Ceca na Maldvima

The post Цеца се разголи на Малдиви appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Еве го менито на Дарко Лазиќ со кое ослабна 109 килограми

Дарко Лазиќ подолго време беше дебел, што во еден момент му го загрози животот. По операцијата на желудникот тој е сосема друга личност. Со помош на специјална диета успеа да ослабе дури 109 килограми, а денес има линија како модели. Сега може да јаде што сака, но во мали количини. Трансформацијата предизвика позитивни коментари, а многумина тврдат дека Лазиќ никогаш не изгледал подобро. Ова е менито на Дарко сега „Не […]

today31/01/2022 29

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%