EX-YU ЕСТРАДА

Бебето на Пријанка Чопра и Ник Џонас се роди 12 недели порано

today31/01/2022 56

Background
share close

Актерктата Пријанка Чопра и нејзиниот сопруг, пејачот Ник Џонас завчера го добија своето прво дете преку сурогат мајка. Тие ја соопштија убавата вест на профилите на социјалните мрежи, откривајќи дека се пресреќни што станале родители.

Пресреќни сме што можеме да потврдиме дека добивме бебе преку сурогат. Замолуваме за приватност во овој посебен период додека се фокусираме на нашето семејство.

View this post on Instagram

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas)

Актерката (39) и пејачот(29), кои се венчаа во 2018 година, добија ќерка која се роди во Калифорнија 12 недели пред последниот термин.

The post Бебето на Пријанка Чопра и Ник Џонас се роди 12 недели порано appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%