EX-YU ЕСТРАДА

Атрактивната скопјанка Ивана Ангелова повторно објави „бомба“ фотографии: Овојпат позира во баде-мантил под кој нема ништо! (ФОТО)

today25/02/2022 61

Background
share close

Aтрактивната скопјанка Ивана Ангелова е една од најпознатите девојки на социјалните мрежи кај нас. Нејзиниот број на следбеници расте од ден во ден. Ако се прашувате зошто е тоа така, доволно е само да го посетите нејзиниот профил на Инстаграм…

View this post on Instagram

A post shared by Angelova ❤️‍🔥 (@__angeliv__)

Пред неколку дена Ангелова сподели фотосесија на која позираше во долна облека, а овојпат таа повторно објави нова „тура“ фотографии на кои позира во баде-мантил. Ивана на фотографиите позира во бел баде-матнил под кој нема долна облека, а она што прво паѓа во очи на многумина се нејзините бујни гради… Погледнете и уживајте до следната фотосесија на атарктивната Ивана:

The post Атрактивната скопјанка Ивана Ангелова повторно објави „бомба“ фотографии: Овојпат позира во баде-мантил под кој нема ништо! (ФОТО) appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Како се „излечи“ од СИДА и дали навистина е геј и крадач на песни – Владо Јаневски првпат отворено за трачевите кои со години го следат

Бил болен, па затоа не се појавувал во неговите видеоспотови, потајно бил хомосексуалец, а згора на тоа, пак, бил зависен и од алкохол и комар. Нема некој кој не луч барем еден од овие трачеви за Владо Јаневски. Македонскиот музичар во вчерашната „Еден на еден“ првпат по 30 години кариера реши да ги искоментира сите гласини кои се појавиле за него низ годините. https://youtu.be/XEhkEWBbmc8  

today25/02/2022 73

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%