EX-YU ЕСТРАДА

Ќерката на Здравко Чолиќ го покажа луксузот во кој живее

today24/11/2021

Background
share close

Здравко Чолиќ важи за ѕвезда која што не сака премногу да го експонира приватниот живот.До пред неколку години тој воопшто не ги покажуваше децата а со сопругата се има појавено само неколкупати јавно. Но, децата пораснаа и сега ќерката Уна е активна на Инстаграм и секојднено закачува фотографии од куќата во која живее. Погледнете го луксзузот на Чола.

The post Ќерката на Здравко Чолиќ го покажа луксузот во кој живее appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

Естрада

Влатко Стефановски: Имав ненормални понуди пак да го соберам „Леб и сол“, но ги одбив

Гитарската легенда Влатко Стефановски во интервју за хрватските медиуми откри како го минува животот по загубата на братот и сопругата, како се носи со бремето на звезда и легенда на Балканот и што мисли за повторното собирање на „Леб и сол“. Тој вели дека одбил групата повторно да има „reunion“ а објасни и зошто. Сметав дека еден „реунион“ е доволен иако и после тоа стигнуваа ненормални понуди.Сцената е сакрално место […]

today24/11/2021

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%