EX-YU ЕСТРАДА

Ќерката на Цеца се опушта во спа центар, градите во прв план

today22/01/2022

Background
share close

Анастасија Ражнатовиќ реши по напорниот ден да си пружи уживање. Таа сама замина во еден познат спа центар во Белград за да се опушти. Друштво и правеше само мобилниот телефон па младата пејачка не пропушти да направи провокативни фотографии на кои не може да не се забележи нејиното витко тело и заносни облини.

The post Ќерката на Цеца се опушта во спа центар, градите во прв план appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Памела Андерсон се разведува по шести пат

Памела Андерсон и нејзиниот сопруг Ден Хејхерст се разведуваат по само една година брак. Памела веќе поднела барање за развод од нејзиниот сопруг, со кој живее во Канада од нејзината венчавка на Бадник во 2020 година. Извор близок до парот го опиша нивниот брак како само „пандемиска измама“ која на крајот се распадна. Двојката беше проследена со драма од самиот почеток, кога поранешната партнерка на Хејхерст, Кери ја обвини Памела […]

today22/01/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%