EX-YU ЕСТРАДА

Ќерката на Цеца се опушта во спа центар, градите во прв план

today22/01/2022 5

Background
share close

Анастасија Ражнатовиќ реши по напорниот ден да си пружи уживање. Таа сама замина во еден познат спа центар во Белград за да се опушти. Друштво и правеше само мобилниот телефон па младата пејачка не пропушти да направи провокативни фотографии на кои не може да не се забележи нејиното витко тело и заносни облини.

The post Ќерката на Цеца се опушта во спа центар, градите во прв план appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%