EX-YU ЕСТРАДА

Јутјуберот Стефан Лазаров влегува во „Задруга“?: Ќе го решава недоразбирањето со раперот Ша и старлетата Тара Симов?

today22/01/2022 33

Background
share close

Познатиот македонски јутјубер Стефан Лазаров добил понуда да влезе во популарното српско реално шоу „Задруга 5“. Ова се случило откако раперот Ша влезе повторно во реалното шоу и пред камерите и сите присутни таму ја обвини неговата девојка Тара Симов дека го изневерувала токму со нашиот Лазаров. Тара го демантираше раперот и ги отфрли сите негови обвинувања. На истата тема влог сними и Стефан, во кој се обиде да објасни што точно се случувало. https://youtu.be/ucHX_iVNwXo Дали Лазаров ќе ја прифати понудата и ќе влезе во „Задруга“ да ги разреши недоразбирањата со Ша, останува да видиме.

The post Јутјуберот Стефан Лазаров влегува во „Задруга“?: Ќе го решава недоразбирањето со раперот Ша и старлетата Тара Симов? appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Вељко проговори за смртта на татка си: Мајка ми и тетка ми веќе не можеа да ме лажат па ми признаа дека е мртов

Вељко Ражнатовиќ проговори за убиството на татко кое се случи кога имаше само четири години, Иако избегнува да зборува за оваа трагедија, минатата година во интервју за Информер си ја отвори душата и зборуваше за најтешките моменти во животот. -Постојано прашував каде е татко ми, а мајка ми и тетка ми не сакаа да ме лажат, па ми признаа дека е мртов. Тоа беше шок за мене. Тоа е шок […]

today22/01/2022 2

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%