EX-YU ЕСТРАДА

Јована гола ќе води утринска емисија

today05/01/2022

Background
share close

Едена од најдобрите водителки во Србија Јована Јеремиќ најавува дека доколку гледачите побараат таа гола ќе ја води утринската емисија.Таа ја води најгледаната емисија на Пинк „Ново утро“ кое бележи рекордна гледаност. Јована има 31 година и пред неколку месеци се разведе од својот сопруг со кој има ќерка.

The post Јована гола ќе води утринска емисија appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

„Ме блокираше на Инста, рече некој ѝ забранил да комуницира со мене“: Сергеј искрено за односот со Лила по аферата „Рекет“

По затворањето на ТВ21, каде една од најгледаните емисии на телевизијата беше токму неговата емисија, Сергеј Варошлија за кратко го снема од јавноста. Но, сега повторно е актуелен со нов проект на „јутјуб“ наречен Sergej Reinvented, каде продолжува со коментари и оцени во свој стил. Во последната епизода, тој открива и во какви односи е со водителката Лила Филиповска, со која беа доста блиски пријатели: Не знам во какви односи […]

today05/01/2022

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%