EX-YU ЕСТРАДА

Јелена Розга во црн градник под палтото

today01/12/2021 42

Background
share close

Хрватската пејачка Јелена Розга објави провокативна фотографија. Tаа носи црн градник под сакото по што мажите полудеа. Таа има 44 години и неодамна проговори за ретката болест што ја има и за терапијата што мора да ја прима доживотно.

Преубава си, супер изгледаш. Која и да ти е позата зрачиш-коментарите се на Инстаграм

The post Јелена Розга во црн градник под палтото appeared first on Република.

Напишано од: KissFM

ОЦЕНКА

Предходни вести

EX-YU ЕСТРАДА

Од болничкиот кревет повикал адвокат: Мрка тајно го сменил тестаментот и го поделил имотот

Политичарот Милутин Мркоњиќ почина пред неколку дена на 79-годишна возраст, по тешко боледување. Многумина веруваа дека ќе ја победи болеста, а најмногу надеж имаше неговата партнерка, пејачката Ана Бекута. Иако лекарите до последен ден се бореа да го спасат Мрка, сепак неговото срце не издржи бидејќи десет дена беше интубиран и дишеше преку апарат. Како што открива извор од болницата, Мркоњиќ како да претчувствувал дека нема жив да ја напушти […]

today01/12/2021 6

Коментари за веста (0)

Оставете ваш коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0%